LART

Zapraszamy Cię do świata produktów Lart. Produktów, dzięki którym Ty również możesz zostać mistrzem stylizacji paznokci.

Śledź Nas

Copyright 2017 Lart All Rights Reserved

Violetta Mrowiec

Właścicielka V&K Cosmetic

Pierwszy salon otworzyła w 2000 roku. Pomimo, iż posiada wykształcenie ekonomiczne, a nie kosmetologiczne, szybko zorientowała się, że jest we właściwym miejscu. Od początku swojej działalności nastawiona była na pielęgnację dłoni i stóp. Uważa, że wypielęgnowane dłonie są prawdziwą wizytówką kobiety. Violetta Mrowiec udziela informacji na temat biznesu w branży kosmetycznej, aktualnych wyników sprzedażowych spółki oraz planów rozwoju firmy oraz marki Lart.

Joanna Golec

Business Development Manager

Opiekun marki V&K Cosmetic. Joanna Golec koordynuje i czynnie uczestniczy w poszczególnych etapach wprowadzania produktów na rynek. Jest odpowiedzialna za kontakt zarówno z Klientami z Polski, jak i Europy. Związana z firmą od początku jej powstania. Lart, powstał między innymi dzięki inspiracjom, które Joanna zdobyła w trakcie podróży, obserwacji trendów, panujących na rynkach europejskich i światowych oraz zamiłowania do sztuki, która inspiruje do tworzenia i kreowania.

Natalia Czyrny

PR & Marketing Manager

Manager marketingu PR-u V&K Cosmetic. Odpowiada za branding oraz strategię komunikacji marki Lart. Zajmuje się strategicznym marketingiem i public relations. Wcześniej PR manager marek między innymi z branży FMCG, brand manager i wykładowca szkoły nowych mediów oraz rzecznik prasowy. Natalia Czyrny udzieli wszelkich informacji na temat strategii marketingowej marki Lart oraz strategii rozwoju produktów.

Justyna Dunat

stylistka, szkoleniowiec V&K Cosmetic

Instruktor i szkoleniowiec V&K Cosmetic, stylistka manicure z wieloletnim doświadczeniem. O produktach do manicure wie wszystko – zarówno o Lart, jak i o metodach manicure w ogóle. Doskonale zna składy produktów i wyjaśni, za co odpowiadają poszczególne składniki. Prowadzi szkolenia ze stylizacji paznokci. Wybitny praktyk i specjalistka, która nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez udział w warsztatach i  szkoleniach.

Justyna Dunat udzieli wszelkich informacji na temat składu produktów i ich właściwości.

Karina Makuch

stylistka, szkoleniowiec V&K Cosmetic

Instruktor i szkoleniowiec V&K Cosmetic. Stylistka manicure z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale zna trendy w manicure, wie wszystko na temat panującej mody i najgorętszych kolorów sezonu. Karina Makuch udzieli wszelkich informacji na temat trendów w stylizacji paznokci, zaprezentuje jak samodzielnie wykonać supermodny manicure oraz przygotuje oryginalne, zaskakujące połączenia kolorów i stylizacje.