LART

Zapraszamy Cię do świata produktów Lart. Produktów, dzięki którym Ty również możesz zostać mistrzem stylizacji paznokci.

Śledź Nas

Copyright 2017 Lart All Rights Reserved

DO POBRANIA

Logotypy

Pobierz Logo LART w wysokiej rozdzielczości, w formacie png.

Formularze

Wypełniając formularz możesz skontaktować się z nami w szybki sposób. Wystarczy, że pobierzesz interesujący Cię temat i wypełniony formularz odeślesz na adres marketing@vkcosmetic.pl.

Produkty

Produkty Lart cechuje niebywała trwałość, tworzona dzięki rewolucyjnemu systemowi Infinity. Baza Infinity wyrównuje naturalną płytkę paznokci, jest idealna również dla paznokci zniszczonych, nierównych, słabych, przebarwionych. Tworzy idealny, trwały system z Infinity Top, dzięki czemu kolor nie odpryskuje, nie zapowietrza się i nie przebarwia się. Dzięki Lart możesz czuć się bezpiecznie – odpowiednio zaaplikowane produkty nie niszczą paznokci.W produktach znajdziesz m.in. składniki naturalne, takie jak mika i krzemionka. Są bezpieczne dla kobiet w ciąży. Nie zawierają parabenów, toulenu i DBP. Nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają również składników pochodzenia zwierzęcego.

Infinity System

Pobierz

Quick Remover with Lanoline

Pobierz

No Wipe Top

Pobierz

Infinity Top

Pobierz

Infinity Base

Pobierz

No Acid Primer

Pobierz

Easy Off Base

Pobierz

Cleaner LART

Pobierz

LART – KOLEKCJE

Kolekcje LART wyznaczają trendy w stylizacji paznokci. Niekonwencjonalne, kreatywne, najpiękniejsze połączenia kolorów, innowacyjne pomysły. Tworzymy dzieła sztuki.